Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Výprodej lyžařského oblečení Stöckli 30-50%.

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

ALLMOUNTAIN
Scale Alpha   |  Scale Beta   |   Scale Gamma   |   Scale Delta

SUVERÉNNÍ V KAŽDÉM TERÉNU.
Precizní carving na sjezdovce a optimální vztlak v prašanu!
Nová řada Scale se přizpůsobí každému terénu, zcela jedno zda na sjezdovce, nebo mimo ni. 

SCALE ALPHA

ALLMOUNTAIN LYŽE

Láska na první oblouk! Jednoduše neuvěřitelné s jakou lehkostí zvládá všestranná Scale Alpha krátké až střední oblouky. Tato skvěle vypadající lyže zvládají perfektně i krátké oblouky v hlubokém sněhu. 

SCALE BETA

ALLMOUNTAIN LYŽE

Lyže, která má grip: Sportovní model Scale Beta nerozhodí ani nejnáročnější podmínky na sjezdovce a trvale zprostředkovává bezpečný pocit z jízdy. Vysloveně nejsilnější je ve středních a dlouhých obloucích, ale zůstávají za všech situací velmi agilní. Lehký rocker podporuje zahájení oblouku a zaručuje velmi dobrý vztlak v měkkém sněhu. 

SCALE GAMMA

ALLMOUNTAIN LYŽE

Scale Gamma je skvěle vyvážená univerzální lyže. Za jakýchkoliv okolností se cítí skvěle na všech podkladech, ať už je to na na tvrdých, ledovatých svazích, na měkkém, prašanovém podkladu, nebo jarním, rozbředlém sněhu. Široká špička zaručuje této lyži dobrý vztlak v prašanu. Na sjezdovce plně rozvíjí svůj potenciál díky vyváženému vykrojení. 

SCALE DELTA

ALLMOUNTAIN LYŽE

Všestranná lyže Scale Delta tvrdě pracuje, aby byla jemná. Bezpečně pohlcuje rázy a díky široké špičce a rockeru si precizně razí cestu sněhem v každém terénu. To z ní dělá ambiciózního sportovce, který dokáže hodně absorbovat, a citlivě se přitom přizpůsobí vašemu stylu jízdy. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.