Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Výprodej lyžařského oblečení Stöckli 30-50%.

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

ALLROUND
Otree | Otree Motion | Axis Pro | Axis Motion | Axis Comp

OBLOUK ZA OBLOUKEM JE JEDEN SPORTOVNÍ ZÁŽITEK. Naše univerzální modely kombinují agilní jízdní vlastnosti a elegantní design. Jsou určeny pro milovníky precizních oblouků na dlouhých bílých svazích. Naši tvůrci lyží používají pouze ušlechtilé materiály. V každém párů lyží tak dál žije tradice výroby lyží Stöckli.

OTREE

ALLROUND LYŽE

Ekologie ve výrobě lyží? Stöckli jde napřed. Lyže O Tree jsou sestaveny z laminátů a bočnic lyží vyrobených z přírodních bambusových vláken. Odvážná technologie je podpořena vytříbeným designem. Výsledek: Jednoduché ovládání a výborný výkon za každých podmínek - záruka nejvyššího komfortu. Zcela nepřehlédnutelné při každé Après-Ski-Party.

OTREE MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

Minimum-Maximum-Princip dokáže nadchnout: S lyžemi Stöckli Otree Motion dostáváte vysoký výkon za vynaložení malého úsilí. Tyto lyže nabízejí maximální komfort na sjezdovce. Přesně tak, aby jste si užili krásně uvolněný den na lyžích. Jízdní vlastnosti Vás přesvědčí stejně tak jako ušlechtilý vzhled.  

AXIS PRO

ALLROUND LYŽE

2019/20

Uvolněné oblouky, nebo razantní sjezdy - univerzální lyže Axis Pro spojuje oba světy. Její všestrannost z ní dělá bezstarostnou lyži a vhání do očí slzy radosti sportovním, ale i pohodovým lyžařům. 

AXIS MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

2019/20

Zimní pohádka pro sněhovou královnu: Axis Motion je zdařilá kombinace technologie, radosti z jízdy a designu. Tento model v inovativní sendvičové konstrukci obsahuje velmi lehké dřevěné jádro. 

AXIS COMP

ALLROUND LYŽE

2019/20

Hledáte vhodnou lyži na sjezdovku? Axis Comp je ideální průvodce pro uvolněné, pohodové dny na lyžích. Tento model je vyroben z kvalitních, hodnotných materiálů a je vhodný pro komfortní vykrajování oblouků za všech podmínek. Velmi tolerantní lyže pro radost. Pro přehlednost v půjčovnách má každá délka svoji barvu..

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.