Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Výprodej lyžařského oblečení Stöckli 30-50%.

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

DĚTI
WRT GS FIS  |  WRT SL FIS  |  SX TEAM  |  STORMRIDER TEAM  |  GS Team   |   Race Team 

PRO HVĚZDY ZÍTŘKA. Jedno, zda začátečník, či pokročilý závodník. To správné vybavení tvoří základ pro zábavu na lyžích v mnoha dalších letech. Proto, aby se výuka ubírala správným směrem, připravila firma Stöckli nejoblíbenější modely lyží i v dětské variantě. 

WRT GS FIS

LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

2019/20

Rychlost. Explozivní zrychlení v oblouku. Laser WRT GS FIS chce jen jedno: Být nejrychlejší v obřím slalomu. Nově je použita i v juniorkých délkách Full-Edge-Contact Technology, která umožňuje snadnější zahájení oblouku a představuje delší kontaktní plochu v průběhu oblouku. Přitom je konstrukce a složení optimalozováno pro jednotlivé délky lyží. Prostě "obřačka" pro mladé závodníky.

WRT SL FIS

LYŽE NA SLALOM

2019/20

Pro slalomové hvězdy zítřka - Laser WRT SL FIS. Tato juniorská lyže má v krvi stejnou DNA, jako její větší sestra, Laser WRT SL FIS: Maximalní rychlost, nejlepší grip a perfektní agilitu. Nejlepší naměřené časy jsou na denním pořádku. A jde se na to! 

SX TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

2019/20

Smějící se dětské oči a radostné tváře: Přesně to představuje lyže SX Team. S pomocí lehkého rockeru se učí už ti nejmenší lyžovat s pohádkovou lehkostí. 

STORMRIDER TEAM

JUNIORSKÁ LYŽE NA FREERIDE

S lyží Stormrider Team nestojí prašanovému dobrodružství nic v cestě. Tato lyže s rockerem se skvěle uplatní při prvních výletech do světa zasněžených plání. Nízká hmotnost je zde jen další výhodou. Na sjezdovce jde naopak snadno pocítit kvalitu sandwichové konstrukce. Tak se snadno stane tato lyže pro mladého lyžaře skvělým průvodcem při poznávání všech možností lyžování. 

GS TEAM

DĚTSKÁ LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

2019/20

Dorost již stojí na startu. Ne však na dlouho, protože nová lyže GS Team pro mladé závodníky chce jen jediné: okamžitě z kopce dolů. Lyže, která rozbuší každé závodnické srdce - rychlá, stabilní s perfektním gripem v oblouku. Lyže pro budoucí mistry světa. 

RACE TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

2019/20

Lyžování má přinášet radost. A to především při prvních lyžařských krocích. Aby se staly hrou, vyvinuli jsme model Race Team. Lyže, které budou závidět i učitelé lyžování. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.