Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

DĚTI
GS Team   |   Race Team   |   RX Team   |   Stormrider Team   |   Motion Team

PRO HVĚZDY ZÍTŘKA. Jedno, zda začátečník, či pokročilý závodník. To správné vybavení tvoří základ pro zábavu na lyžích v mnoha dalších letech. Proto, aby se výuka ubírala správným směrem, připravila firma Stöckli nejoblíbenější modely lyží i v dětské variantě. 

GS TEAM

DĚTSKÁ LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Dorost již stojí na startu. Ne však na dlouho, protože nová lyže GS Team pro mladé závodníky chce jen jediné: okamžitě z kopce dolů. Lyže, která rozbuší každé závodnické srdce - rychlá, stabilní s perfektním gripem v oblouku. Lyže pro budoucí mistry světa. 

RACE TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Lyžování má přinášet radost. A to především při prvních lyžařských krocích. Aby se staly hrou, vyvinuli jsme model Race Team. Lyže, které budou závidět i učitelé lyžování. 

RX TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Pro ty nejmladší závodníky jsou lyže RX Team ta správná volba. Lyže je vyvinuta pro nekonvenční styl jízdy nejmladších lyžařů, jejichž prioritou je především radost z jízdy. 

STORMRIDER TEAM

JUNIORSKÁ LYŽE NA FREERIDE

Výuka jízdy v prašanu funguje dokonale s novou lyží Stormrider Team, univerzálkou pro děti a dorost. Hravě ovladatelná lehká konstrukce s oboustranným rockerem dodává optimální vztlak. Zde je výuka lyžování prašanu hrou. 

MOTION TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Lyžování má přinášet radost, a to především, když děti s lyžováním začínají. Aby byla výuka lyžování hrou, vyvinuli jsme lyže Motion Team. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.