Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

FIS RACING
Laser WRT-ST | Laser WRT-DH/SG | Laser GS FIS | Laser SL FIS | Laser SX FIS

LASER WRT-ST

WORLD CUP LYŽE NA STŘEDNÍ OBLOUK

WRT: Worldcup Racing Team. To vlastně již mluví za vše. Tato lyže spojuje silné stránky slalomky a obřačky. Agilita se potkává se stabilitou. Výsledkem je obračka pro krátký oblouk. V setu s deskou STO R - plate a vázáním R-16 jsou vytvořeny předpoklady pro zvládnutí náročně postavených tratí a vítězství v závodech. 

LASER WRT DH/SG

ZÁVODNÍ LYŽE NA SJEZD A SUPER-G

Vyrobeno pro závodní lyžování. Vpřed! Nejlepší časy jsou zde proto, aby mohly být překonány. WRT - DH/SG zdolávají bravurně nejtěžší sjezdovky světa. Do jejich vývoje jsou zapracovány nejnovější poznatky umění stavby lyží. Velmi stabilní koncepce lyže vede k vysoké základní rychlosti. Trénujte, ať jste fit. WRT - DH/SG jsou již připraveny. 

LASER GS FIS

WORLD CUP LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Nejlepší zkušenosti za 20 let působení ve Světovém Poháru byly vloženy do LASER GS FIS. Obřačka určená vítězům - schválena FIS. Technologie VRT (Vario Racing Technology) zajišťuje skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku. 

LASER SL FIS

WORLD CUP LYŽE NA SLALOM

Absolutní přesnost a přímé zahájení oblouku - to jsou povinnosti lyžaře mezi slalomovými branami. Jedinečná manévrovatelnost, silná přilnavost a vynikající kontrola - to jsou LASER SL FIS. 

LASER SX FIS

WORLD CUP LYŽE NA SKIKROS

Rychlost, zatáčky, velké skoky - to je domácí prostředí LASER SX FIS. Umožňují ty nejrychlejší změny směru a absolutní jistotu ve skocích. Pravidelně na stupních vítězů ve Světovém Poháru SX.

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.