Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Výprodej lyžařského oblečení Stöckli 30-50%.

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

FIS RACING
Laser WRT-ST | Laser WRT-DH/SG | WRT GS FIS | WRT SL FIS | WRT SX FIS

LASER WRT-ST

WORLD CUP LYŽE NA STŘEDNÍ OBLOUK

WRT: Worldcup Racing Team. To vlastně již mluví za vše. Tato lyže spojuje silné stránky slalomky a obřačky. Agilita se potkává se stabilitou. Výsledkem je obračka pro krátký oblouk. V setu s deskou STO R - plate a vázáním R-16 jsou vytvořeny předpoklady pro zvládnutí náročně postavených tratí a vítězství v závodech. 

LASER WRT DH/SG

ZÁVODNÍ LYŽE NA SJEZD A SUPER-G

Vyrobeno pro závodní lyžování. Vpřed! Nejlepší časy jsou zde proto, aby mohly být překonány. WRT - DH/SG zdolávají bravurně nejtěžší sjezdovky světa. Do jejich vývoje jsou zapracovány nejnovější poznatky umění stavby lyží. Velmi stabilní koncepce lyže vede k vysoké základní rychlosti. Trénujte, ať jste fit. WRT - DH/SG jsou již připraveny. 

WRT GS FIS

WORLD CUP LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Potvrzeno: závodní mašina z produkce továrny Stöckli. Vybavena nejnovějšími poznatky ze Světového poháru splňuje WRT GS FIS všechna kritéria pro překonání rekordů. Maximální stabilita, enormní klid při jízdě, blesková schopnost reakce a extrémní zrychlení z oblouku jsou této "obřačce" vlastní. WRT GS FIS stojí ve startovací brance, aby dosáhla nejlepšího času. Tak na co ještě čekáte?

WRT SL FIS

WORLD CUP LYŽE NA SLALOM

Expert na slalom každým coulem. Nekompromisní obratnost, prvotřídní přenos síly a maximální grip patří ke standartnímu vybavení lyže WRT SL FIS. Je spolehlivým partnerem v rozhodujících setinách sekundy a postará se o prvotřídní závodní okamžiky. Tak kde jsou stupně vítězů? 

WRT SX FIS

WORLD CUP LYŽE NA SKIKROS

Jedovatý není pouze zelený design, ale i bitvy na tratích, kde je Laser SX FIS spolehlivým partnerem. Agilní a stabilní "kroska" není vybavena pouze pro dlouhé a vysoké skoky. Díky speciálnímu tvaru špice jste již na startu v té nejlepší pozici. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.