Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

FREERIDE | TOUR
Stormrider Pro 115   |   Stormrider 105   |   Stormrider 95 | Stormrider 97  |  Stormrider 88  |  Stormrider 83  |  Stormrider 85 Motion

SJEZDOVKY JSOU VČEREJŠÍ. Panenské svahy a odlehlé horské krajiny. Fandové freeridu a skituringu se mohou těšit na absolutní freeridové dobrodružství díky novému pocitu lehkosti z těchto modelů řady Stormrider. Ať hledáte spolehlivost, směrovou stabilitu a velký vztlak při sjezdech, nebo chcete zažít maximální pocit lehkosti při stoupání, se Stormridery Vám budou hory doslova ležet u nohou.

EDGE 88

LYŽE NA SKITOURING

Nejlepší přítel horského vůdce. Hollow-Titec Technologie, nové Super Light Core i speciální Light Touring hrany tvoří z Edge lehkou skitůrovou lyži. Díky inovativní sendvičové technologii nabízí Edge skvělý výkon cestou vzhůru i zpět do údolí. Díky jedinečnému profrézování paty lyže zůstanou stoupací pásy přesně na svém místě i v extrémních situacích. 

STORMRIDER PRO 115

LYŽE NA FREERIDE

Koncentrovaná síla! Lyže Stormrider Pro 115 je nejširší lyže v řadě Stormrider a zvláště nažhavená na neposkvrněné prašanové svahy, které zdolává s obratností a jistotou. Její špička reaguje nyní ještě citlivěji a vytváří přitom neuvěřitelný vztlak, optimální stabilitu a jasné poselství: Pryč od všedního dne do království prašanu!  

STORMRIDER 105

LYŽE NA FREERIDE

Celkově trochu méně nadimenzovaná než Pro 115, ale s vysokým rozsahem využití - to je Stormrider 105. V každém terénu je jako doma. Je perfektně ovladatelná a uposlechne každý povel. V tomto modelu je poprvé použita technologie VRT, která zaručuje stabilitu a precizní kontrolu při razantních sjezdech i jednoduchých driftech. 

STORMRIDER 95

LYŽE NA FREERIDE/TOURING

Stormrider 95 si neomylně razí cestu náročným terénem, dokáže si poradit ve všech podmínkách. Vybavená technologií Powder Rocker a díky TiTec je tuhá v torzi, věrná ve stopě, a přesto velmi lehká. A stejně jako všechny ostatní modely řady Stormrider budí pozornost titanalovým povrchem. Lyže, která čte vaše myšlenky a dokáže je realizovat.

STORMRIDER 97

LYŽE NA FREETOURING

Tato úžasná lyže pro volný terén přivede do extáze každého milovníka prašanu. Stormrider 97 je díky lehké stavbě vhodná pro kratší výstupy, a s menším vykrojením a optimálním vztlakem nově definuje radost z lyžování. Kombinace snů pro každý kopec. 

STORMRIDER 88

LYŽE NA FREETOURING

Největší univerzálka mezi freeridovými lyžemi exceluje svojí novou konstrukcí bočnic. Bočnice z Polywalu se vyznačují 10x vyší odolností proti nárazu, aniž by ztratily svoje tlumící schopnosti. Osvědčená konstrukce a Powder Rocker nabízejí skvělého průvodce při jízdě prašanem i namáhavých výstupech. 

STORMRIDER 83

LYŽE NA MOUNTAINEERING

Lehký, lehčí, Stormrider 83. Díky minimální váze vám lyže nebudou na obtíž ani při dlouhých výstupech. A díky menšímu vykrojení a užší špici je směrově velmi přesná. Skvěle obratná sportovní lyže pro náročné sjezdy.

STORMRIDER 85 MOTION

DÁMSKÁ LYŽE NA FREETOURING

Speciální dámská freeridová lyže přesvědčuje skvělým vztlakem mimo upravené sjezdovky. Léhké jádro z kombinace balsa/pachaka garantuje, že i po náročném výstupu nejsou zdaleka vyčerpány všechny fyzické rezervy tak, aby si bylo možno užívat i při sjezdu. Svým sportovním charakterem a výkonem přesvědčí i na upravené sjezdovce.  

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.