Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Výprodej lyžařského oblečení Stöckli 30-50%.

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

FREERIDE | TOUR
Stormrider 105  |   Stormrider 95  |  Stormrider 88  |  Stormrider 85 Motion | EDGE 88 | EDGE 100

SJEZDOVKY JSOU VČEREJŠÍ. Panenské svahy a odlehlé horské krajiny. Fandové freeridu a skituringu se mohou těšit na absolutní freeridové dobrodružství díky novému pocitu lehkosti z těchto modelů řady Stormrider. Ať hledáte spolehlivost, směrovou stabilitu a velký vztlak při sjezdech, nebo chcete zažít maximální pocit lehkosti při stoupání, se Stormridery Vám budou hory doslova ležet u nohou.

STORMRIDER 105

LYŽE NA FREERIDE

2019/20

Hlavou v oblacích, nohama na zemi. Stormrider 105, to je freeriding na nové úrovni! Lyže poskytují maximální stabilitu a perfektní vztlak. Nově zabudované bočnice z Polywallu jsou 10x odolnější a, ve srovnání s tradičně používanými bočnicemi, lépe vsazeny do lyží. Tak naskoč a jeď! 

STORMRIDER 95

LYŽE NA FREERIDE/TOURING

2019/20

Nemůžeš si koupit štěstí, ale můžeš si koupit Stormrider 95! Lehká freeridová lyže pro náročný terén a měnící se sněhové podmínky. Díky jejím kvalitám, kde je nutno zmínit třeba Polywall bočnice pro větší odolnost proti nárazům, nebo TiTec-Technologie pro větší stabilitu a torzní tuhost, se stává každý sjezd ve volném terénu nazapomenutelným zážitkem. A nyní zbývá už jen vyrazit! 

STORMRIDER 88

LYŽE NA FREETOURING

Speciální dámská freeridová lyže přesvědčí perfektním vztlakem ve volném terénu. Lehké dřevěné jádro z kombinace balsa-pachaco dokáže uspořit dostatek sil během výstupu pro následující sjezd. Díky svému sportovnímu charakteru přesvědčí i na sjezdovce. 

STORMRIDER 85 MOTION

DÁMSKÁ LYŽE NA FREETOURING

Lehký, lehčí, Stormrider 83. Díky minimální váze vám lyže nebudou na obtíž ani při dlouhých výstupech. A díky menšímu vykrojení a užší špici je směrově velmi přesná. Skvěle obratná sportovní lyže pro náročné sjezdy.

EDGE 88

LYŽE NA SKITOURING

Nejlepší přítel horského průvodce. Hollow-Titec Technology, nové Super Light Core i speciální Light Touring Edge hrany jsou charakteristickými znaky této lehké skitourové lyže. Díky inovativní sandwichové technologii nabízí EDGE 88 skvělý mix vlastností pro výstup i sjezd. Díky speciálnímu profrézování paty lyže zůstane na lyžích pevně držet stoupací pás i v extrémních situacích. 

EDGE 100

LYŽE NA SKITOURING

Nízká hmotnost, top výkon. Díky vestavěným technologiím Light-Core, Super-Light-Edge, Thin Glass Laminate, je tato skitourová lyže spolehlivým průvodcem pro všechny typy výstupů a sjezdů mimo sjezdovku. Odolné bočnice z Polywallu a frézovaná pata lyže Touring Tail pro perfektní držení stoupacích pásů doplňují technické inovace. Jako skitourová speciálka nabízí stabilní jízdní vlastnosti a torzní tuhost při zachování nízké hmotnosti. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.