Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

+420 777 558 855  breclav@cefrysport.cz

RACING
Laser GS   |   Laser SL   |   Laser SC   |   Laser SX   |   Laser CX   |   Laser AX

TECHNOLOGIE VYSOKÝCH AMBICÍ. Závodní geny, které se pro Stöckli rodí ve Světovém poháru, dědí i celá řada lyží z kolekce Racing. Technické inovace a precizní ruční práce proudí přímo do každé z těchto lyží. Výsledkem je vysoký sportovní výkon za různých sněhových podmínek a dokonalý požitek z jízdy. 

LASER MX

DÁMSKÝ SPORT CARVER

Stöckli v modelové řadě Laser poprvé koncipuje lyži vyloženě zaměřenou na ženy. Při vývoji a testování spolupracovali naši odborníci těsně s Tinou Maze. Lehkost díky Light Core Technologii, perfektně vyladěná geometrie, jakož i krátké délky určené pro ženy, propůjčují modelu Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které přesvědčí na sjezdovce, ale i vedle ní. Jednoduché, až hravé ovládání lyže doplňuje typickou kvalitu řady Laser. 

LASER GS

LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Tato moderní obřáková lyže s technologií VRT (Vario Racing Technology) zdůrazňuje svoji kvalitu hlavně ve středních a delších obloucích.  Absolutně stabilní, přesná a výborně drží na hranách. 

LASER SL

LYŽE NA SLALOM

Seznamte se s tímto superúčinným parťákem. LASER SL zaručují hravou lehkost při krátkých a rychlých zatáčkách, dokonce i na tvrdém a zledovatělém povrchu, a to díky perfektní geometrii a super gripu. 

LASER SC

RACE CARVER

Tato vysoce všestranná sportovní lyže vás přesvědčí svým charakterem prakticky na všech sjezdovkách. Technologie Tail Flex Control zaručí klidnou a bezpečnou jízdu. Laser SC je vždy správným partnerem na kterékoliv sjezdovce po celém světě.

LASER SX

SKI CROSS

Zamilujete se: Náš veleúspěšný model Laser SX má nyní nové křivky. Kombinace inovativní špice a Turtle Shell Racing Technologie dělá tento model ještě stabilnější a tím i preciznější v rychlých obloucích. Pokud Vám budou pomalu ubývat síly, nechá se vést po hraně pohodlně a kontrolovaně. 

LASER CX

SLALOM CARVER

Sportovní univerzálka zahajuje díky inovativní špici oblouk ještě rychleji než doposud a přesvědčí díky Turtle Shell Racing Technologii svou stabilitou v každé situaci aniž by přitom ztrácela svoji pružnost. Při změnách rytmu z krátkých do dlouhých oblouků a zpět vyniknou silné stránky této lyže.

LASER AX

ALLMOUNTAIN LYŽE

Ráno si užívat čerstvý prašan a odpoledne krájet ostré oblouky do sjezdovky. Přepracovaná lyže Laser AX s novou FEC adaptivní technologií to umožňuje. Čím víc tlaku vyvinete v oblouku, tím je menší Rocker a prodlužuje se kontaktní délka lyže se sněhem. Přepracovaný Light Core propůjčuje nové Laser AX ještě více agility při zachované stabilitě. 

Nezávazná poptávka
Zeptejte se nás nezávazně.